Пандолфо с хеттрик при успех на „Ню Джърси“

Джей Пандолфо реализира хеттрик за победата на „Ню Джърси“ с 6:1 над гостуващия „Тампа Бей“ в мач от първенството на НХЛ. Джон Мадън асистира и при трите попадения на Пандолфо и добави един гол за първия домакински успех на „дяволите“ от началото на сезона.
Джей Пандолфо реализира хеттрик за победата на „Ню Джърси“ с 6:1 над гостуващия „Тампа Бей“ в мач от първенството на НХЛ. Джон Мадън асистира и при трите попадения на Пандолфо и добави един гол за първия домакински успех на „дяволите“ от началото на сезона. В своя мач номер 900 в лигата вратарят Мартин Бродьо направи 21 спасявания, а „Джърси“ прекъсна серията си от четири поредни поражения. Венсан Льокавалие вкара единственото попадение за „Тампа“. „Флорида“ надделя над „Каролина“ с 4:2 и записа първи успех над неудобния си съперник от осем мача. Домакините стигнаха до успеха с два късни гола на Рихард Зедник и Нейтън Хортън. Зедник даде аванс на „Флорида“ 2:19 минути преди края при числено превъзходство 5 на 3, а Хортън се разписа 37 секунди преди сирената за крайното 4:2. Джейсън Уилямс се разписа за втори път в мача 20,4 секунди преди края и донесе победата на „Чикаго“ с 5:4 като гост над „Далас Старс “. Домакините успяха да обърнат от 1:3 до 4:3 до средата на третата част след две попадения на защитника Сергей Зубов, но в крайна сметка не успяха да удържат изгодния резултат и с победата се поздравиха „черните ястреби“. Джейсън Чимера се разписа два пъти, а вратарят Паскал ЛьоКлер отрази 33 шайби за успеха на „Кълъмбъс“ с 4:1 над „Лос Анджелис“ като гост.