Лазаров от „Славия“ е най-добър в 9-тия кръг

Нападателят на „Славия“ Здравко Лазаров беше награден с приза „футболист на 9-ия кръг в А група“. Електричката отбеляза гола за "белите" срещу Литекс при победата на столичани в събота с 1:0. Лазаров определи шансовете на „Славия“ да попадне в челната тройка на А група като големи, защото тимът не отстъпвал по нищо на най-добрите отбори у нас.
Нападателят на „Славия“ Здравко Лазаров беше награден с приза „футболист на 9-ия кръг в „А“ група. Електричката отбеляза гола за "белите" срещу „Литекс“ при победата на столичани в събота с 1:0. Лазаров определи шансовете на „Славия“ да попадне в челната тройка на „А“ група като големи, защото тимът не отстъпвал по нищо на най-добрите отбори у нас. "Радвам се, че още на втората седмица след моето завръщане получих тази награда. Заслугата за нея е на целия отбор. На почивката на мача с „Литекс“ си казахме, че трябва да спечелим. Занапред сме длъжни да отбелязваме голове още през първото полувреме. Тримата с Владимир Иванов и Йордан Петков притежаваме достатъчно опит и самочувствие и сме длъжни да помогнем за развитието на младите футболисти в състава на „Славия“. Опитваме се да им кажем, че всеки мач е важен, независимо дали играем срещу „Вихрен“ или срещу „Литекс“. Определено имаме сили да се класираме в тройката и да играем в европейските клубни турнири. Дори смятаните за най-силни отбори в България не ни превъзхождат.“ Лазаров сподели, че ако бъде поканен в националния отбор, ще даде всичко от себе си, за да помогне, но отборът разполага с перспективни млади футболисти. „В никакъв случай не се чувствам жертва на мениджърски интереси. Треньорите ни са добри. Ако се съди по работата в „Славия“, у нас има качествени специалисти", завърши крилото на „белите“.