Мартин Кушев донесе точка на „Амкар“ (Перм)

Българският нападател Мартин Кушев вкара гол за „Амкар“ (Перм) и по този начин донесе равенството 1:1 като домакин на „Спартак“ (Налчик) в среща от 27-я кръг на руското първенство. Бившият футболист на „Славия“ и „Левски“ се разписа от дузпа в 79-ата минута, като преди това Файзулин бе извел гостите в 68-ата минута. Другите двама българи в състава на „Амкар“ Захари Сираков и Георги Пеев изиграха цялата среща, като последният получи жълт картон. След срещата „Амкар“ заема 7-о място в класирането с актив от 38 точки. Лидер е Спартак (Москва) с 52 точки.