Благо Георгиев много слаб, показват му и червен картон

Българският национал Благой Георгиев бе най-слабият играч на терена по време на домакинската загуба на неговия „Дуисбург“ от „Вердер“ с 1:3. Освен със слабите си изяви, Благо разгневи феновете и треньора си с червения картон, който получи в 75-та минута. Халфът бе изгонен след като реагира остро срещу съдийско решение.
Българският национал Благой Георгиев бе най-слабият играч на терена по време на домакинската загуба на неговия „Дуисбург“ от „Вердер“ с 1:3. Освен със слабите си изяви, Благо разгневи феновете и треньора си с червения картон, който получи в 75-ата минута. Халфът бе изгонен, след като реагира остро срещу съдийско решение.Така „Дуисбург“ завърши мача с 9 човека, защото освен Георгиев от терена бе отстранен в 55-ата минута и съотборникът му Касерес. „Двата червени картони ни отслабиха решаващо. Ще има солени парични глоби за тези двама футболисти”, каза след срещата старши треньорът на домакините Руди Бомер. Таблоидът „Билд” даде на Благо оценка 6 – най-слабата възможна. Същевременно новият старши треньор на „Енерги“ Боян Прашникар заложи на Станислав Ангелов в ново амплоа при гостуването на отбора му „Херта“ в Берлин. Пелето за пръв път откакто е в Германия игра като офанзивен халф. Досега той бе използван като бранител и дефанзивен полузащитник. В събота вечер Ангелов си партнира с другия българин в „Енерги“ Димитър Рангелов при нулевото равенство с „Херта“.