”Гаучоси” носят победата на „Атлетико”

С две попадения на аржентинците Макси Родригес и Серхио Агуеро „Атлетико” (Мадрид) постигна важна победа с 2:1 като гост на „Севиля”. Столичани откриха резултата още в 19-ата минута с гол на Родригес.
С две попадения на аржентинците Макси Родригес и Серхио Агуеро „Атлетико” (Мадрид) постигна важна победа с 2:1 като гост на „Севиля”. Столичани откриха резултата още в 19-ата минута с гол на Родригес. Диего Капел изравни за андалусците три минути след началото на второто полувреме, но звездата на мадридчани Серхио Агуеро вкара победното попадение за своя тим в 57-ата минута. Със спечелената победа „Атлетико” се доближи до третото място, даващо право на участие в Шампионската лига. В друга среща от 29-я кръг на испанското първенство „Майорка” постигна победа с 1:0 над „Ла Коруня”. Срещата бе от голямо значение и за двата тима заради опасната им близост до зоната на изпадащите. Единственото попадение за островитяните реализира Хуан Аранго в 22-рата минута.