Макриев с нов гол в израелското първенство

Димитър Макриев вкара поредното си попадение в израелското първенство. Юношата на „Левски“ се разписа при победата на отбора си „Ашдод“ с 3:0 над домакина „Макаби“ (Петах Тиква) в мач от 23-ия кръг на местния шампионат.
Димитър Макриев вкара поредното си попадение в израелското първенство. Юношата на „Левски“ се разписа при победата на отбора си „Ашдод“ с 3:0 над домакина „Макаби“ (Петах Тиква) в мач от 23-ия кръг на местния шампионат. Българинът направи 2:0 в 65-ата минута и по този начин вече има 4 гола с екипа на „Ашдод“, където премина през януари от словенския „Марибор“. Националът Димитър Иванков игра 90 минути при загубата на неговия „Кайзериспор“ при гостуването на „Галатасарай“ с 0:2. Вратарят бе безпомощен при ударите на Сабри Сариоглу в 18-ата минута и Юмит Каран в 35-ата. Това бе втори неуспешен мач в Суперлигата за отбора на нашия национален страж, след като миналия кръг Кайзери завърши 1:1 у дома с „Денизли“ след четири поредни победи. Румънският „Оцелул“ (Галац) с българите Стоян Колев и Живко Желев в състава си победи с 1:0 като гост застрашения от изпадане отбор на УТА (Арад) в мач от румънското първенство. Единственото попадение вкара Емил Юла в 44-ата минута, като две минути преди това Даниел Стан пропусна дузпа за „Оцелул“.