Американка, която спи по бельо, влезе по спешност в болница, защото вагината й... 18+

Американка, която спи по бельо, влезе по спешност в болница, защото вагината й... 18+
  • Written by:  classa***
  • Date:  
    09.02.2025
  • Share:

Американка на име Каела беше хоспитализирана заради силна болка, причинена от навика й да спи по бельо. 26-годишното момиче сподели историята си пред Metro.

 

Тя разказа как си слагала бикини преди лягане и когато се събуждала, открила, че платът се е разпънал много и е срязал интимните й части.

Момичето предполагало, че раната ще зарасне от само себе си, но след няколко дни усетила силно парене и се влошила. Лекарят й предписал антибиотици, но след два дни болката била толкова силна, че трябвало да бъде хоспитализирана.

„Не можех да седя , да стоя или дори да лежа. „ Единствената ми възможност беше да отида в болницата и да легна на лявата страна, тъй като раната беше от дясната страна на влагалището на вагината ми“, разказва Каела .​​​

В болницата момичето е диагностицирано с киста на Бартолинова жлеза, разположена на срамните устни, с диаметър 4,8 сантиметра, а кръвен тест показва, че към кистата е имало и инфекция.

Каела прекарва няколко дни в болницата, докато кистата се пука. В крайна сметка всичко завършило благополучно, но американката се зарича повече да не спи само по бельо.

Станете почитател на Класа