Андреа шокира с признания за...

Андреа може и да е често обект на различни коментари - я заради прекомерен фотошоп, я заради някоя изцепка по време на участие, но когато реши да говори пред феновете си, направо избива рибата.

 

 

Наскоро в чат с последователите си в социалните мрежи поп фолк звездата разясни доста пикантни подробности за отношенията си с някои от по-популярните си колежки. А на въпрос дали би се върнала в "Пайнер", отвърна така: "Не може да се връщам.. Аз съм си аз, където и да съм".

 

https://zdrave.to/media/source/202202/1645313564_fb_b6079c25dbe129a744a4f29e7ffc51e8.jpg

 

Андреа е категорична, че би направила дует с Деси Слава. "Аз много я уважавам, защото тя наистина е добра певица и е направила едни от най-добрите песни. Уважавам я много. Тя има страхотна техника на пеене, която я отличава от всички изпълнители", заяви блондинката по адрес на колежката си.

 

https://zdrave.to/media/source/202202/1645313624_33943_333684940029495_89340224_n.jpg

 

"Преслава ми е една от най-близките приятелки. Много се уважаваме", не пропусна да разкрие и отношенията си с Преслава. А за Софи Маринова отсече: "Софи е № 1, истински човек, невероятен талант".

 

https://zdrave.to/media/source/202202/1645313624_fb_3cd9bf81bfd588c36629efec0d53b42a.jpg

 

Андреа коментира и колежката си Емилия, която преди броени дни роди, така: "Много обичам Емилия, много я уважавам и много се радвам, че най-накрая намери своето щастие. Има едно красиво семейство, много хубаво, щастливо. Да й е честита новата рожба, да са щастливи. Е това е истинско семейство! Много им се възхищавам и им пожелавам да са живи и здрави".

 

И за десерт, изпълнителката не пропусна да внесе яснота и около отношенията си с Кубрат Пулев. Андреа заяви, че с Кубрат не са заедно, но и, че е готова за деца, но при условие: "Искам да имам деца от правилния човек. Ако някой ден се случи и го срещна".

 

 

Станете почитател на Класа