- Госпожо Кръстева, гледахме ви в „Новото лице“ на „Градски легенди“. Нека и вас попитам - какво знаят и какво не за вас зрителите?
- Едва ли знаят много неща за мен. Те виждат обаче моя заразителен смях. Всъщност, фактът, че съм на екран, означава, че съм суетна...и сега си го признавам пред вас и пред тях. Осъзнах - суетна съм!
- На какво ще разчитате като стратегия, за да ви гледат?
- В екипа на „Запазено за мъже” не харесваме крайностите и затова не искам да казвам „Ние ще сме кавалери на добрия вкус” или „Ние ще търсим сензации на всяка цена”. Ще разчитаме на собствен подход! Наричаме го искреност и се стараем да го спазваме. Търсим истинската страст на нашите гости мъже, не комерсиалните им увлечения. Важното е да предложим едно приятно обедно шоу, в което мъжете ще се познаят и чрез което ще се подготвят подобаващо за неделното дерби по PRO.BG. За нас като обект е еднакво интересен и успелият бизнесмен, и шофьорът на такси. Нашият стил е да уважаваме зрителите.
- Ще влезете „без покана“ при известни българи, които са вече популярни и успели. Какви са скритите ви оръжия?
- Ще се съобразяваме с добрия тон. Това обаче не означава, че ще спестим на някого нещо или ще лицемерничим. Ние наистина ще търсим искреността. Фалшът винаги лъсва, а зрителят не е глупав и го усеща бързо. Разбира се, ще използвам и чара си. Неслучайно водещ на това мъжко предаване е жена. Мъжете се разбират без думи, а зрителят не иска разговори от типа „Абе знаеш какво имам предвид!”. В “Запазено за мъже” може всичко дори те да задават въпросите. Аз съм жена – там съм, за да слушам!
- Ще сте в състезание или в партньорство с другото магазинно предаване на PRO.BG „Запазено за жени“ ?
- Двете предавания са част от цялостен проект за нервно паралитично програмиране на българската нация. Ние се допълваме. А това, че са предназначени само за мъже или жени, прави разнообразието на програми в ефира още по-голямо. От всичко това, разбира се, печели зрителят.
- Успяхте ли да си извоювате свободата от продуцента да импровизирате извън сценария?
- Георги Тошев даде на екипа на „Запазено за мъже” свободата да правим нещата така, както ги разбираме. Това, съчетано с позитивното партньорско отношение от страна на телевизията, предопределя чувството да сме щастливи. Малко са хората и медиите, които дават този комфорт. Надявам се, че това ще проличи и на екрана.
Интервюто взе Иван Върбанов
Най-четени статии:
-
Генералният секретариат по отбрана и национална сигурност на Франция публикува…
-
Китайският президент Си Дзинпин прие руския външен министър Сергей Лавров…
-
Капацитетът на Русия за производство на балистични ракети „Искандер“ в момента варира…
-
Будапеща не възнамерява да финансира закупуването на американско оръжие за…
-
През последните три години безпилотните летателни апарати промениха облика на…
-
Северноатлантическият алианс активно се готви да използва Молдова като „таран“…
-
Бившият гладнокомандващ на Въоръжените сили на Украйна и настоящ посланик…
-
Руският президент ВладимирПутине дал ясно да се разбере пред американския…
-
Руската страна изхожда от факта, че американските доставки на военна…
-
Президентът Доналд Тръмп заяви в понеделник, че САЩ ще изпратят…
от нета
-
Лято е, жега е и съвсем естествено човек се поти,…
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април)…
-
Погребение, каквото не се вижда всеки ден: хеликоптер, стотици летящи…
-
Американската полиция издирва мъж, откраднал два куфара с хард дискове,…
-
Попфолк сензацията Райна отново прикова вниманието на феновете си, след…
-
„Съблякохме Цеца гола в затвора, тя не искаше, но трябваше“,…
-
Христиан Гущеров отпразнува вчера 37-ия си рожден ден и получи…
-
Сбъдва се пророчеството на петричката врачка Вангелия Гущерова! България е…
-
Дизеловият двигател има свои специфики. Не е бензинов двигател, който…
-
По плажовете, край любимото Бяло море, по нашенски… Истински…