Компютрите от първо поколение се изправят в неравна битка срещу възможностите на интернет в четвъртия епизод на шоуто „Най-хубавите години от нашия живот” по БНТ1. За първи път от старта на реалити формата, сблъсъкът ще бъде между две съседни десетилетия – 80-те и 90-те години на миналия век.
Тази сряда водещият Владо Пенев ще търси отговор на въпроса, как е възможно 80-те и 90-те години на миналия век да бъдат толкова близо едно до друго, а толкова различни всъщност? В началото на осемдесетте персоналните компютри все още минаваха за страхотно изобретение и бяха недостижим лукс за мнозина. А до края на деветдесетте интернет неусетно ни направи част от световното глобално село.
Издирването на „най-докосваната жена” в България през 80-те години на миналия век е един от гвоздеите на предаването тази сряда. Коя е тя и защо всички толкова са я обичали – ще научите от поредния епизод на „Най-хубавите години от нашия живот”.
С интересен тоалет изненадва Александър Сано. Пред неодобрителния поглед на Владо Пенев комикът ще дефилира на сцената на шоуто като истински гларус - с моряшка фланелка, бански и джапанки.
В четвъртия епизод на формата зрителите ще се насладят на изпълненията на Вики от „Мастило”, Благовест Аргиров, Стоян Михалев, Нели Рангелова и Панайот Панайотов. Към времето на групите и младежката субкултура ще ни върнат „Остава”, „Атлас”, и „Импулс”. „Милион и едно желания” и „Като лъвовете” се възраждат в усмивките на любимите водещи на поколения български хлапета Лили Вучкова (кака Лили) и Влади Априлов.
„Най-хубавите години от нашия живот” по БНТ1 е шоуто, в което се състезават десетилетията от 50-те до 90-те. Всяка сряда от 21 часа на бляскавата сцена едни срещу други се изправят най-любимите песни, изпълнители, музикални и филмови моменти, легендарни артисти, предмети и събития. Още с първия си епизод реалити форматът прикова вниманието на само на българите, живяли през изминалите пет десетилетия, но и на най-младите зрители. Шоуто задържа висок рейтинг през последните три седмици и добавя нова аудитория.
Всяка сряда, преди поредния епизод, в сутрешния слот „Денят започва с култура” зрителите ще научават каква битка предстои в предаването ще чуят коментарите и спомените на интересни гости в студиото.
Гледайте „Най-хубавите години от нашия живот” всяка сряда от 21:00 часа
само по БНТ 1!
Най-четени статии:
-
За кратко време след началото на конфликта Израел успя да…
-
Сътрудничеството между Беларус и Русия достигна съвършено ново ниво на…
-
Атина предложи да се обмисли транспортен коридор от Александруполис до…
-
Как ще се държат американците? Войната, разгърната от…
-
Това малко незаконородено дете на следвоенния свят, родено след триумфа…
-
В самия момент на размяната на ракетни удари между Израел…
-
Украйна вече не съществува! Тя просто изчезна! Поне такъв извод…
-
Миналия петък Латвия, Литва и Естония подписаха споразумение за съвместно…
-
Президентът на САЩ Доналд Тръмп си тръгна от срещата на…
-
Лидерите на страните от Групата на седемте (Г-7) се споразумяха…
от нета
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април)…
-
Днес, 17 юни, българската театрална и кино сцена празнува –…
-
В ново и изключително важно научно откритие, астрономи от международния…
-
Създадена преди повече от пет хилядолетия, роклята от Тархан е…
-
Ново изследване свързва консумацията на висококачествени въглехидрати в средна възраст…
-
Има хора, които не казват и дума, но само с…
-
Напрежението в света ескалира с нова смразяваща прогноза от известния…
-
Твърде често, под прикритието на научни факти и заключения на…
-
Руски пътешественик посети райски плаж в Тайланд и го описа…
-
Симптомите при дискова херния не се появяват изведнъж, тъй като…