. Най-вълнуващите финали в турските сериали ще поставят достоен финал на кампанията на Диема Фемили „Фамилията решава”. Следващата седмица (02 – 06 декември) ще предизвика зрителите с последната категория – най-запомнящ се край на турска сага.
Номинирани във финалната битка са „Езел”, „1001 нощ” и „Готова на всичко”. Безспорно силен конкурент в надпреварата е „Езел”. В продължение на два сезона сериалът приковаваше вниманието на милиони зрители в Турция, изненадваше почитателите си с многобройни обрати, а форумите бяха залети от предположения каква ще бъде съдбата на главните герои. Накрая, сценаристът и режисьорът предпочетоха да оставят финала открит, без да стане ясно дали главният герой Езел остава жив… Именно ролята на Езел обаче направи Кенан Имирзалъоглу, бивш Best Model of The World с впечатляваща кариера на модел и манекен, един от най-търсените и скъпо платени турски актьори.
Другият номиниран – „1001 нощ”, с право заслужава приза „най-романтичен сериал”. И двата сезона на поредицата завършват със сватба, като първият финал е наистина уникален. Сватбата на главните герои Онур и Шехерезада се излъчва на живо, а гости на нея са реални известни личности от турския елит. Във втория финал сватбата на Шехерезада с Енгин се проваля и тя се връща при истинското си семейство – Онур, сина си Каан и дъщерята на Онур Нилюфер. Най-щастливата развръзка обаче се случва не на малкия екран, а в реалния живот. Актьорите Халит Ергенч и Бергюзар Корел пренесоха любовта между Онур и Шехерезада в живота. Скоро след края на снимките те се сгодиха и ожениха, а по-късно се роди и синът им Али.
В надпреварата за най-вълнуваща развръзка се включва и „Готова на всичко”. Любопитно около поредицата е, че след дълго отсъствие, изпълнителката на главната роля Санем Челик, която живее в Лос Анжелис, се завърна и започна снимки в нов сериал. От 18 награди, които тя има, 5 са именно за "Готова на всичко". Междувременно, в момента Санем участва в други два турски игрални филма и набляга на заниманията си като художник.
Как ще приключи кампанията „Фамилията решава” и кой финал зрителите ще определят като най-вълнуващ, ще разберем следващата седмица, когато от понеделник до петък (02 – 06 декември) феновете на турските саги ще могат да гласуват на Facebook страницата на канала facebook.com/diemafamily.
Най-четени статии:
-
В Италия продължават коментарите за посещението на премиера Джорджа Мелони…
-
Словакия, Грузия и Армения подкрепиха резолюция A/79/L./75 на ООН, която…
-
Съдбата на археологическата колекция на Краеведческия музей на Суджанския район,…
-
Украинските бежанци в Австрия, за разлика от други търсещи убежище,…
-
Задачата на Лондон е да въвлече германците в конфронтация с…
-
„Векът на великите демокрации приключи, започна епохата на великите държави“.…
-
Ако Пауъл бъде отстранен преди края на мандата му, това…
-
Интригите на Зеленски и неговите европейски съучастници доведоха, както винаги,…
-
Киевският режим е много притеснен, че Одеса, със съгласието на…
-
Украйна беше принудена да се съгласи на Великденско примирие с…
от нета
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април) ♈Очаква…
-
Клюкарстването – независимо дали ни е удобно да си признаем…
-
Холивудският брак на 55-годишната Катрин Зита-Джоунс и 80-годишния Майкъл Дъглас…
-
В Англия куче от породата кавапу спаси собственичката си, когато…
-
Младоженец е обвинен, че е избягал с бъдещата си тъща си…
-
Петър Димков, известен като един от най-големите български народни лечители,…
-
София Вергара отново прикова вниманието в Instagram със секси снимка…
-
Популярната американска водеща и телевизионна звезда Ларса Пипен се появи…
-
В щата Флорида, САЩ, 36-годишна учителка беше обвинена в интимна…
-
Американският екстрасенс Джийн Диксън, която предсказа терористичните атаки от 11…