В комапнията на своите клиенти и приятели, сред впечатляващи декори и диви животни, ES BEAUTY & MAKE UP STUDIO отпразнуваха шумно своя повод. Още сме обладани от магията и екзотиката, в която ни пренесоха домакините по случай 3тия рожден ден на студиото за професионален макияж.
Домакините бяха подготвили впечатляващо шоу за своите гости, сред които се открояваха д-р Радина Денкова, дизайнера Даниела Аранут и футболиста Станислав Ангелов, в компанията на красивата си съпруга Ева.
Талантливата и неустоима Вяра Атова, поведе гостите през едно пътуване в търсене на съкровищата от джунглата. Освен, че беше водеща на впечатляващото събитие, Вяра подари на Ева Серева и нейния екип букет от музикални изпълнения. Младата изпълнителка Нел, също отправи своите пожелания с музикален съпровод.
Под звуците на африканска етно музика, ефектни прически и впечатляващ грим, изпълнени пред очите на гостите, беше представена за първи път пред публика новта марка EUDORA EUCLEIA, с дебютната си колекция 'Диво сърце".
Колекцията, дело на талантливата дизайнерка Мария Калева е плод на месеци вдъхновение, усилена творческа работа, избиране на най-подходящите десени и материи, носи дълга история, доза мистичност и досег до далечни и непознати земи.
Загадъчни модели дефилираха по подиума, покрит с палмови листа, в екзотични дрехи в компанията на змии, игуани и папагали. А гласът на джаз и етно певицата Мария Тодорова, караше гостите да настръхват по време на цялото шоу.
Най-четени статии:
-
Зенитно-ракетните системи IRIS-T SLM за които се очаква скоро да…
-
Владимир Осечкин обясни решението на Доналд Тръмп да даде на…
-
Белият дом продължава с репресиите си срещу в. „Уолстрийт джърнъл“…
-
Администрацията на президента на САЩ Доналд Тръмп публикува над 230…
-
Израелските военни нанесоха нов удар срещу Ливан, съобщи пресслужбата на…
-
Президентът на САЩ Доналд Тръмп трябва да каже на съгражданите…
-
Следващият кръг от директните руско-украински преговори в Истанбул е насрочен…
-
Израелските военни нанесоха нов удар срещу Ливан, съобщи пресслужбата на…
-
1 265 души са станали жертва на въоръжени сблъсъци, които…
-
Съоснователят на Telegram: Всяка технологична компания може да бъде обявена за престъпна във ФранцияСъоснователят на месинджъра Telegram Павел Дуров заяви, че действията на…
от нета
-
Всичко сме чули и видели от и за култовия телевизионер…
-
Бихте ли обърнали внимание на влак през нощта? Той не…
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април)…
-
Отказът на Глория да участва в риалити формата "Биг Брадър"…
-
След повече от сто години крал Чарлз III въвежда промяна…
-
Сара Мишел Гелар и Фреди Принц Джуниър споделиха вижданията си…
-
"Средата, в която работя, е токсична." Това признание направи певицата…
-
Хали Бери сподели нова поредица от снимки по бански от…
-
В Бразилия мъж уби любовника на жена си и му…
-
Летните горещини често ни изправят пред сериозно изпитание – тялото…