Представители на Младежката структура на ГЕРБ застъпиха дежурство пред сградата на Централната избирателна комисия (ЦИК), за да може партията отново да се регистрира първа за участие в предизборната надпревара, както е правила винаги досега, съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ. Младежите от ГЕРБ ще дежурят денонощно до регистрирането на ГЕРБ за предсрочните парламентарни избори в комисията.
Както е известно Цветан Цветанов ще бъде председател на Националния предизборен щаб на ПП ГЕРБ. В Националния предизборен щаб заместник-председатели ще бъдат Румяна Бъчварова и Цветомир Паунов. Откриването на националната предизборна кампания на ПП ГЕРБ ще бъде на 7 септември в Зала „Арена Армеец". „Това, което се предвижда да бъде направено в предстоящите седмици преди официалното започване на кампанията на ГЕРБ – през август ще бъдат финализирани всички секторни политики. Смятам, че това е много съществен елемент от бъдещата управленска програма, която ще реализира ПП ГЕРБ и точно там ще се стараем да бъдем с реалните послания и политики, които могат да бъдат реализирани в секторните политики", посочи Цветан Цветанов.
„ПП ГЕРБ, както винаги е участвала в избори, участва самостоятелно. Ние ще заложим на самостоятелно участие в изборите, готови сме за диалог и в политиките, които ще реализираме, ще се нуждаем и от останалите парламентарно представените партии в българския парламент да подкрепят реалните реформи, реалните политики, които са цел за всяка една нормална демократична партия, която участва в едно бъдещо управление", каза още Цветан Цветанов.
По думите му страната се нуждае от много по-истинско, по-реалистично управление. „Ние няма да залагаме на популизма, който наблюдавахме в немалко от политическите партии, в своите кампании за европейския вот, така и за предсрочните парламентарни избори през 2013 г. Убедени сме, че когато залагаш на популизма, когато залагаш на нереалистичните политики, които не си в състояние да изпълниш в своя мандат, това носи краткосрочен ефект, но никога няма дългосрочен ефект и никога няма политики, които действително са към българските граждани и за тези, към които трябва да правят политики", посочи той.
Елен Герджиков, който се занимава с маркетинга и анализите в Националния предизборен щаб на ПП ГЕРБ, добави: „Ние ще направим една кампания за повишаване на избирателната активност. Само високата избирателна активност ще даде стабилността и увереността на което и да е следващо управление да извърши нужните в страната действия".
Най-четени статии:
-
Ефективността на енергийната система остава проблем На 7 май 2025…
-
Брюксел обмисля планове за превъоръжаване на Украйна Няма съмнение, че…
-
В Съединените щати военен експерт разкри трика на киевския лидер…
-
На Европа не беше позволено да седне на масата на…
-
Самолетът на Специалния летателен отряд „Русия“ пристигна в Турция. Стана…
-
Изискването към руския президент само опозори германския канцлер Фридрих Мерц.…
-
Александър Дугин разбра намеренията на Русия на преговорите в Истанбул…
-
Анкетите показват отношението на поляците към украинците. Само всеки четвърти…
-
Официалният старт на програмата за производство на гръцки изтребители F-35…
-
Премиерът и външен министър на Катар, емирът шейх Мохамед бин…
от нета
-
Мт: Настолните игри и ролята им в социализирането Мд: Помагат…
-
Хороскоп от astrohoroscope.info …
-
Носителката на титлата "Мис България 2024" - Симона Петрова... ще…
-
Руският учен Ксения Петрова е арестувана в САЩ за контрабанда…
-
По принцип, в повечето традиционни и съвременни представи за любовни…
-
Антония Петрова-Батинкова отпразнува рождения си ден на 13 май на…
-
Откакто се е върнал в България, Зуека е под постоянно…
-
Две жени са изчезнали безследно в град Добрич. Това съобщи…
-
Никой в кралското семейство не вярва на принц Хари. Така…
-
Популярната италианска телевизионна и радио водеща Дилета Леота показа фигура…