„Локомотив“ (София) прави реми срещу словаци

С гол на Зоран Балдовалиев в 88-та минута от дузпа, „Локомотив“ (София) успя да изравни на словенския „Дубница“ и по този начин избегна първа загуба на лагера в Кипър. Срещата завърши 2:2 като столичните „железничари“ поведоха с попадение на Атанасов в 38-ата минута, но словаците успяха да обърнат резултата чрез Запотока и Зимен.
С гол на Зоран Балдовалиев в 88-ата минута от дузпа „Локомотив“ (София) успя да изравни на словашкия „Дубница“ и по този начин избегна първа загуба на лагера в Кипър. Срещата завърши 2:2, като столичните „железничари“ поведоха с попадение на Атанасов в 38-ата минута, но словаците успяха да обърнат резултата чрез Запотока и Зимен. Срещата бе равностойна, като и двата състава могат да съжаляват, че не успяха да я спечелят. Първата част премина с известно териториално надмощие на българите и логично първи стигнаха до гол. При една атака Антунович свали топката към Атанасов в 38-ата минута и юношата на „червено-черните“ не сбърка. Само две минути по-късно обаче Пасков позволи футболист на „Дубница“ да му отнеме топката и Запотока от близо изравни. През втората част Зимен с шут от 17 метра изведе словаците напред. Резултатът се запази непроменен почти до края на двубоя, но в 88-ата минута Балдовалиев падна в наказателното поле на „Дубница“ и реферът отсъди дузпа, която потърпевшият превърна в изравнителен гол. На двубоя присъства босът на „Локомотив“ (София) Николай Гигов, който ще изгледа и следващата проверка на тима срещу „Артмедия“, както и фолкфурията Преслава, която стискаше палци за любимия си тим.