Вили Вуцов победи юношеските национали

В първи двубой от група „В“ на турнира „Албена Каварна къп“ тимът на „Каварна“ спечели с 2:0 срещу юношеските национали на България до 19 години, водени от новия наставник Михаил Мадански. Срещата а Албена изгледа и националният селекционер Пламен Марков, както и поелият младежката формация Иван Колев. Възпитаниците на Вили Вуцов диктуваха играта, но до чисти голови положения се стигаше предимно след статични положения.
В първи двубой от група „В“ на турнира „Албена Каварна къп“ тимът на „Каварна“ спечели с 2:0 срещу юношеските национали на България до 19 години, водени от новия наставник Михаил Мадански. Срещата в Албена изгледа и националният селекционер Пламен Марков, както и поелият младежката формация Иван Колев. Възпитаниците на Вили Вуцов диктуваха играта, но до чисти голови положения се стигаше предимно след статични положения. В 32-рата минута бившият футболист на „Славия“ Радослав Василев, който в момента носи екипа на английския „Рединг“, отправи опасен удар от изгодна позиция за младежите, но не успя да отбележи, а само 9 минути по-късно Иван Петков с глава реализира първото попадение за „Калиакра“. Каварненци удвоиха преднината си в 81-вата минута, когато резервата Иван Караджов използва неразбирателство на централните защитници на националния отбор и фиксира крайното 2:0. В двубой от група „С“ лидерът в Западната "Б" група „Локомотив“ (Мездра) победи с 1:0 „Беласица“. Най-чистото положение за петричани бе в 29-ата минута, когато Бето се озова сам срещу Христов, но ударът му бе избит на голлинията от притичалия Валентин Найденов, докато Бахтарлиев имаше добри прояви на вратата на „Беласица“. Мачът обаче бе решен една минута преди края на второто полувреме, когато ветеранът Георги Георгиев се пребори за една топка в пеналта на съперника и от близко реализира победния за „Локо“ гол. В третия мач за деня „Спартак“ (Вн) постигна класически успех над „Политехника“ (Галац) – 3:0. Иван Найденов още в 13-ата минута отбеляза много красиво попадение, за което му асистира Велимир Иванович, а в 37-ата минута той реализира и отсъдената от съдията Валери Петровски дузпа. Третия гол за „соколите“ отбеляза Мирчев в 55-ата минута.