„Арсенал“ увеличи преднината си в Премиършип

„Арсенал увеличи преднината си пред втория „Манчестър Юнайтед“ на 4 точки след равенството 1:1 на „артилеристите|“ срещу „Нюкасъл“. На стадион „Сейнт Джеймсис Парк“ в отложен мач от английската висша лига на мениджъра Арсен Венгер достигна до ремито, след като играха с непълните си възможности.
„Арсенал увеличи преднината си пред втория „Манчестър Юнайтед“ на 4 точки след равенството 1:1 на „артилеристите|“ срещу „Нюкасъл“. На стадион „Сейнт Джеймсис Парк“ в отложен мач от английската висша лига на мениджъра Арсен Венгер достигна до ремито, след като играха с непълните си възможности. Именно гостите поведоха в резултата още в 4-ата минута с гол на Емануел Адебайор, който получи пас на Емануел Ебуе и с мощен удар вкара топката във вратата на „свраките“. В 60-ата минута Хабиб Бейе напредна отдясно и центрира към Стивън Тейлър. Защитникът успя да изравни за „Нюкасъл с плътен удар по тревата, който влезе в мрежата.