„Славия“ настигна закъсалия „Левски“

„Славия“ се изравни по точки с „Левски“ след като се добра до трудна победа срещу „Марек“ с 2:1 в мач от 19 кръг на А група.
„Славия“ се изравни по точки с „Левски“, след като се добра до трудна победа срещу „Марек“ с 2:1 в мач от 19-и кръг на А група. Гостите откриха резултата в 9-ата минута след контраатака с попадение на мароканеца Нуредин Ез Захид – 0:1. Минута преди края на първата част „Славия“ стигна до равенството, след като съдията Мартин Богдев отсъди дузпа. Керчев подаде отлично към Коприваров, който беше застигнат от защитник на гостите и съборен. От бялата точка Николай Петров не сгреши – 1:1. Чак в последната минута на срещата сърбинът Саша Симонович, направи двойно подаване със Зоран Златковски, излезе сам срещу вратаря Белчев и победата на „Славия“ - 2:1. В другия мач вчера „Пирин“ победи в Благоевград „Черноморец“ с минималното 1:0. Единственото попадение отбеляза Тодор Паланков още в 17-ата минута. След двубоя треньорът на гостите Димитър Димитров-Херо беше бесен от съдийството на главния рефер Ангел Ангелов и двамата му помощници.