Кръстовчев подписа с „Левски“, „сините“ побеждават с него

Еньо Кръстовчев от вчера стана официално футболист на „Левски“, след като ръководствата на шампиона и бившия му клуб „Марек“ подписаха договор за трансфер на футболиста на „Герена". От своя страна нападателят подписа личния си контракт със „сините“, който е за срок от 2,5 години.
Еньо Кръстовчев от вчера стана официално футболист на „Левски“, след като ръководствата на шампиона и бившия му клуб „Марек“ подписаха договор за трансфер на футболиста на „Герена". От своя страна нападателят подписа личния си контракт със „сините“, който е за срок от 2,5 години. След това Кръстовчев бе титуляр за новия си отбор при победата на „Левски“ над „Академик“ (Сф) с 3:0 в контрола, играна вчера следобед. Първото полувреме на мача завърши 0:0. Още веднага след почивката старши треньорът на „сините“ предприе някои промени в състава си, които дадоха резултат. В 61-вата минута „Левски“ поведе с гол след комбинация на трима млади играчи, влезли като резерви - Боян Табаков изведе Ели Зизов в наказателното поле на „Академик“, израелецът подаде към Иса, който реализира на празната врата – 1:0. Три минути по-късно Табаков бе изведен отляво в наказателното поле на „Академик“ и с премерен удар направи 2:0. В 73-тата минута отлична триходова атака на „Левски“ доведе до трети гол, след като Николай Димитров проби по левия фланг и подаде към Огнянов, който намери Зизов за 3:0.