За седма поредна година списание GRAZIA провежда конкурса “Жена на годината”. Целта му е да отличи дами в 12 основни категории – мода лица, мода дизайнери, сцена актриси, сцена музика, спорт, изкуство, тв шоу, тв публицистика, тв актриси, бизнес, политика и общество. Критерият е базиран на адекватността на дамите в пространството и заслугите им към обществения живот през последната година. Гласуването става чрез SMS-и, както и на сайта на списание GRAZIA, и продължава до 8 декември 2012 г. На специална церемония победителките ще бъдат отличени със златни статуетки.
Тази година четири красиви, талантливи и много успешни дами от БНТ са сред номинираните. Мария Силвестър и Мария Андонова в категория „ТВ Програми” и Надя Обретенова и Жени Марчева в категория „ТВ Публицистика”.
В „Неделя х 3” Мария Силвестър търси неконвенционалната гледна точка, впуска се в историите от живота на обикновения човек, за да разбере кое го прави необикновен. Тя среща зрителя с хората отвъд табелата „София”, с тези, които попадат встрани от информационния поток и в същото време живеят в него, но по свои правила, позволяващи им да се чувстват щастливи. Такава е и тя - неподражаема, цветна и нестандартна.
Лъчезарната дама, която всяка сутрин зарежда зрителите с положително настроение е водещата на „Денят отблизо“ Мария Андонова. Тя е от хората, които преминават през живота динамично, с чувство за хумор и много мечти. Мария влага ежедневно цялата си енергията в полезни модули и рубрики като студийното реалити „Влез във форма с нас“, „Зелената линейка”, „Училище за родители” и др.
От миналата есен в ефира на БНТ Надя Обретенова отваря забравени криминални случаи и търси възмездие за престъпления от преди десетилетия. Разследващото предаване „Студени следи”, на което чаровната журналистка е автор и водещ, си постави за цел да зададе всички неудобни въпроси по пътя към истината. Надя продължава достойно да носи отговорността към зрителите като лице на БНТ, водеща на „По света и у нас” и автор на много документални филми.
Още след като завършва журналистика, Евгения Марчева се впуска в дебрите на телевизията и шлифова таланта си в БНТ. По-късно е привлечена от магията на радиото и 9 години е външнополитически репортер в Дарик. За щастие на всички зрители от 2010-а тя отново е в ефира на националната телевизия с безкомпромисен професионализъм, интелигентни въпроси и телевизионна класа като водеща на сутрешния блок „Денят започва”.
Най-четени статии:
-
Пробивът на противника в района на Курск се провали с…
-
САЩ дадоха на Русия 100 дни, за да прекрати войната…
-
Китайският президент Си Дзинпин ще направи официално посещение в Русия…
-
Пакистан няма да ескалира напрежението в конфликта с Индия, ако…
-
Президентът на САЩ Доналд Тръмп планира да обяви по време…
-
Хавана оказва непоколебима подкрепа на Москва в хибридната война, отприщена…
-
Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че смята решението за…
-
Руските сили за противовъздушна отбрана са осуетили атака от страна…
-
Рано тази сутрин индийските въоръжени сили започнаха операция „Синдур“, нанасяйки…
-
Китайският президент Си Дзинпин започва държавно посещение в Русия, където…
от нета
-
Дневен хороскоп ОВЕН (21 март - 20 април) ♈Според…
-
Съществува вярване, че мъжете са тези, които „винаги са готови…
-
На днешния ден, 6 май, през 1856 г. в Моравия…
-
Чалгаджийка отново вдигна градуса в социалните мрежи, при това без много…
-
Сайтът FetishFinder анализира данните от Google Keyword Planner, за да…
-
Понякога дори не подозираш, че в теб се крият наченки…
-
Британците обръщат гръб на любима дестинация за почивка, тъй като…
-
Ако се чудите с какво може да впечатлите гостите на…
-
Родителите на 17-годишния Иван, обвинен в убийството на Магдалена от…
-
Супермоделът Наоми Кембъл (54) има забрана да присъства на тазгодишната…