Юнайтед показаха на Сити, че все още не са готови да превземат Манчестър

Майкъл Оуен успя да спаси Манчестър Юнайтед в шестата минута от добавеното време, след като отбеляза гол и донесе запомняща се победа с 4:3 на "Олд Трафорд".
"Червените дяволи" поведоха три пъти в градското си дерби, след гол на Рууни и две попадения на Дарън Флетчър, но три пъти "гражданите" успяха да ги догонят, след като Гарет Бари, Крег Белами и Карлос Тевес бяха точни. Тогава дойде смяната Оуен, който реши да каже последната дума в добавеното време и безапелативно вкара топката в мрежата на Шей Гивън. Българският национал Димитър Бербатов не остана незабелязан в мача, след два блестящи изстрела с глава във второто полувреме, но все пак ирландския вратар на гостите бе концентриран и успя да ги спаси.