Нова издънка на „Милан“

Отборът на „Милан“ не успя да се наложи над „Парма“ в мач от четвъртия кръг от шампионата на „калчото“. Срещата на стадион „Сан Сиро“ завърши с миролюбиво равенство 1:1.
Отборът на „Милан“ не успя да се наложи над „Парма“ в мач от четвъртия кръг от шампионата на „калчото“. Срещата на стадион „Сан Сиро“ завърши с миролюбиво равенство 1:1. Кларенс Зеедорф даде преднина на „росонерите“ с попадение в самия край на първата част. В 44-ата минута халфът реализира едно от създадените от футболистите на „Милан“ изгодни положения пред вратата на „Парма“. С много тактическа зрелост и рационална игра гостите достигнаха до точката. В 73-ата минута на срещата след подаване на Реджиналдо Писано изравни резултата. Това е трето равенство от началото на сезона и вече започна открито да се заговаря за евентуална оставка на треньора Карло Анчелоти. В друга среща от серия А „Удинезе“ победи с 2:0 „Реджина“, като головете за домакините бяха дело на Ди Натале в 5-ата и 62-рата минута. Серия А „Рома“ - „Ювентус“, „Аталанта“ - „Лацио“, „Каляри“ - „Палермо“, „Катания“ - „Фиорентина“, „Емполи“ - „Наполи“, „Ливорно“ - „Интер“, „Торино“ - „Сиена“, „Сампдория“ - „Дженоа“ (късно снощи).